Kasutustingimused (muudetud 13.01.2019)

 

Ametrin.ee on väärismetalltoodete (kuldehted, hõbeehted, pooltooted, (pool-)vääriskivid jne.) maaletooja ja (hulgi)müüja Osaühing Ametrin (edaspidi müüja) müügikeskond (edaspidi e-pood).

Kontaktandmed:


Ettevõtte nimi: Ametrin OÜ
Juriidiline aadress: Pagusoo 5-16, Ussimäe küla, Rakvere vald 44204, Lääne-Virumaa
Registrikood: 11521713
Käibemaksukohuslase number (EU): EE 101260697
Kontakttelefon: +372 52 492 99
E-Post: info@ametrin.ee

 

E-Poe üldtingimused


1. Tingimused kehtivad kõigile isikutele, kes soovivad tooteid soetada Müüja e-poe kanalit kasutades.
2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Müüja e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

 

Hinnad

 1. Müüjal on õigus muuta hinnakirja ning toodete hindu vastavalt vajadusele ning turuhinnale. Väärimetalltoodete hind võib muutuda pidevalt – sõltuvalt ehtes kasutatavast väärismetalli(-kivi) maailmaturuhinnast.

 2. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
 3. Väljaspoole Euroopa Liitu eksporditava kauba maksumäär on 0%.

 

Tellimuse tegemine


 1. Teie ostukorv luuakse kohe kui olete vajutanud toote juures olevat nuppu „Osta kohe“ või „Lisa ostukorvi“. Ostukorvi võite lisada niipalju tooteid kui osta soovite.

 2. Ostukorvi sisu nägemiseks valige menüüst link "Ostukorv". Ostukorvi lisatud tooteid saate kustutada, muuta kogust (muutuste kinnitamiseks vajutada nuppu "muuda").

 3. Ostu sooritamiseks vajutage ostukorvi all paremal asuvat nuppu "Telli".

 4. Tellimine koosneb kolmest vormist:
  1. aadressi määramise ja transpordimeetodi valimise vorm,
  2. tasumisviisi valimise vorm,
  3. tellimuse kinnitamise vorm.

   Tellimus kinnitamiseks vajutage nupule "Kinnita tellimus".

 5. Pärast tellimuse kinnitamist vaatame Teie tellimuse üle ning juhul kui kõik andmed on õiged saadame Teile arve Teie e-posti aadressile. Arve tasumistätaeg on 3 päeva. Tellimus tühistatakse tsumistähtaja ületamisel.

  NB! Kaup saadetakse määratud aadressile alles pärast arve täielikku tasumist. Eritellimustel (tooted, mida laos ei ole või kullassepatööde puhul) küsime 50% tellimuse ettemaksu.

 

Tasumine

Tasuda on võimalik kasutades pangalinki (Swedbank, SEB pank, LHV Pank, Luminor Pank, COOP Pank) või ülekandega Müüja arveldusarvele.  Ülekandega tasumiseks vajalikud panga andmed leiate süsteemi poolt genereeritud arvelt.

 

Tellimuse tühistamine kliendi poolt

Tagastamisele ei kuulu eritellimusel või vastavalt kliendi mõõtudele valmistatud ehted (ka eritellimusel valmistatavad abielusõrmused ning kihlasõrmused).

Kliendil on õigus tellimust tühistada osaliselt või täies ulatuses enne või 14 päeva pärast arve tasumist ning ehte kättesaamist. Peale arve tasumist saadetakse pakk välja Teie poolt määratud aadressile.

Tellimuse tühistamisel ning ehte tagastamisel transpordiga seotud kulusid ei hüvitata. Pakiautomaadi (Omniva, Smartpost) korral on tagastamine tasuta.

Paki tagastamisest teavitamine ei ole vajalik juhul, kui tagastamine toimub pakiautomaadi vahendusel. Muul juhul piisab kui saadate vabas vormis tagastamise soovi meie e-mailile - info@ametrin.ee.

Tagastamisele kuuluv summa kantkse tagasi Kliendi arveldusarvele 5 tööpäeva jooksul pärast tagastaud paki saabumist meie lattu.

 

Tellimuse tühistamine müüja poolt (kaup otsas)


Müüjal on õigus tellimust tühistada osaliselt või täies ulatuses juhul kui tellitud toode on läbimüüdud või osutunud praagiks. Selleks võtab müüja eelnevalt kliendiga ühendust ja teavitab klienti tekkinud probleemist kahe tööpäeva jooksul - e-maili või telefoni teel.

Tagastamisele kuuluv summa kantkse Kliendi poolt määratud arveldusarvele täies ulatuses või vastavalt omavahelisele kokkuleppele (asendustoode, osaline tasumine vms.).

 

Toode lisati võrdlusesse.