Meist

 

Kes me oleme?

Ametrin OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte ning asutatud 2008. aastal. Oleme väärismetalltooteid, ehteid juveele importiv ja eksportiv ettevõte ning Meie eesmärk on tuua kliendini väga suurt valikut ehteid Euroopast, USAst, Aasiast ja loomulikult ka Eestist. Paljud Meie partnerid on orienteeritud käsitööle (algusest lõpuni - traadist ehteni), seega pakume oma tootevalikus ka suurt käsitöö valikud - käsitsi valmistatud kaelaketid, kõrvarõngad, sõrmused, käeketid ning komplektid. Käsitööd tehakse ka eritellimusel.

 

Meie interneti põhine kullapood on väga suure kuld- ja hõbeehete valikuga ning Meie eesmärk on pidevalt uute toodete e-poodi juurde lisamine. Paljud online müügis olevad ehted on väga soodsate hindadega (vt. sooduspakkumised alt).

 

Meie e-poes müüdavate mudelite valikusse kuuluvad briljant-, printsess-, markiislihvi ja ovaalsete Teemanditega kihlasõrmusd (ühe või mitme kiviga), poolvääriskivide ja vääriskividega kullast ning hõbedast sõrmused, kõrvarõngad, ripatsid, käeketid, kaelakeed ning varbasõrmused.

 

Loodame, et kõik Meie praegused ja tulevased kliendid leiavad Meie toodete hulgast sõbiva ehte, mida kanda igapäevaselt, teatrisse, pulma või mõnel muul eesmärgil.

 

Millega tegeleme?


Kuld- ja hõbeehted jae- ja hulgimüük, import, eksport.
Ehete ja (pool)vääriskivide (lihvitud ja lihvimata) jae- ja hulgimüük.

 

Ettevõtte andmed:

 

Ettevõtte nimi: Ametrin OÜ
Juriidiline aadress: Pagusoo 5 - 16, Ussimäe küla,
Rakvere vald 44204,
Lääne-Virumaa
Registrikood: 11521713
Nimemärgise reg. nr: 1486/2008/2024
KMKR nr.: EE 101260697
Kontakttelefon: +372 52 492 99
E-Post: info@ametrin.ee
Toode lisati võrdlusesse.