Tsitriin - külluse ja rõõmu kivi

Tsitriin - külluse ja rõõmu kivi

Tsitriin (Citrine)

 

TSITRIIN on kollakas kvartskristall, mille värvus võib ulatub rohekaskollasest kuldpruunini või on suits-hallikaspruun. Tema värvi­andvaks osaks on raud. Tema leiukohad asuvad Brasiilias, Ameerika Ühendriikides, Hispaanias, Inglismaal, Prantsusmaal, Venemaal ja Madagaskaril. Tsitriin on võimas puhastaja, mis toob südamele päikest ja soojust. Se on üks neid kristalle, mida pole kunagi vaja puhastada. Päikesejõu kandjana ta neelab, muundab, hajutab ja maandab negatiivset energia igal elu tasandil. Aura kaitsjana toimib ta kui varajane hoiatussüsteem, andes kehale märku kaitse tugevdamise vajadusest.

 

Tsitriin on päikesepõimiku- ja nabatšakra kivi. Ta aktiveerib kroontšakrat ja avab intuitsiooni. Tsitriin puhastab ja tasakaalustab peenkehasid, joondades neid füüsilise kehaga.

Tsitriin on külluse ja rõõmu kivi. Ta õpetab kuidas luua ja ligi tõmmata oma ellu õitsengut, edu ja rikkust. Ta innustab teid rõõmsalt ja heldelt jagame seda, mis teil on, samal ajal suurendades olemasolevat. Kurbusel ja murel pole kohta selle kivi lähedal. Kasulik kivi igat sorti lahkhelide kõrvaldamisel ja mõistmisel.

Tsitriin tõstab enesehinnangut ja –usaldust, kõrvaldades hirme ja komplekse. Ta soodustab isikupära, aktiveerib ja innustab loovat eneseväljendust. Muudab teid vähem tundlikuks kriitika suhtes. Aitab lahti lasta minevikust ja rõõmuga avastada uusi kogemusi, uurides optimistlikult paremate lahenduste leidmise teid.

Tsitriin suurendab keskendumisvõimet ja elustab meelt. Vabaneme depressioonist, hirmudest ja foobiatest. Ta aitab vabaneda enesehävituslikest mõtetest, andes elule uue mõtte, mis on täis rõõmu ja usaldust.Ta edendab sisemist rahu, mis saab esile tuua tarkuse. Tsitriin äratab kõrgema meele. Tsitriinripatsi kandmine aitab üle saada raskustest mõtete ja tunnete sõnastamisel. Soodustab reise ja inimestevahelist suhtlemist. Aitab näha ükikasju laiemas tähenduses. Vanas Roomas kasutasid oraatorid tstriini oma kõneosavuse suurendamiseks.

 

Tsitriin suurendab elurõõmu. Saab üle hirmust vastutuse ees ja kaotab viha. Aitab siseneda tunnete voogu ja mõista nende olemust.

Füüsiliselt annab tsitriin energiat ja kosutab keha. Samuti kaitseb väliskeskkonna mõjude eest. Eriti tõhus on kroonilise väsimuse korral. Samas leevendab ka diabeedist, ainevahetuse ja näär­metalitluse häiretest tingitud vaevusi. Tugevdab immuunsüsteemi, soolestikku, seedi­mist, südant, vereringet ja närve. Hea maksale ja neerudele, sest mõjub mürke eemaldavalt. Kivi ergutab seedimist, põrna ja pankreast. Hoiab ära nakkused neerudes ja põies, aitab silmaprobleemide korral. Aktiveerib harknääret ja tasakaalustab kilpnääret. Parandab vereringet viies verest mürke välja. Tsitriin kui hea väljutaja leevendab kõhukinnisust ja kõrvaldab tselluliiti. Aitab menstruatiooniprobleemide ja menopausi kuumade hoogude korral, tasakaalustades hormoone ja leevendades väsimust.

Tsitriin aitab elus saavutada maiseid eesmärke: head haridust, head töökohta, kasu­likku äri, kuna ta vahendab jõudu ja keskendumist. Maagid kasutavad teda sageli riituste läbi­viimisel. Kodu või kontori jõukusenurka (kagunurk) asetatuna toob ta ellu õnne ja rikkust.Tsitriin pleegib päikese käes.

 

Toode lisati võrdlusesse.