Suitskvarts - füüsilise jõu allikas

Suitskvarts - füüsilise jõu allikas

Suitskvarts (Smoky Quartz)

 

SUITSKVARTS on ränidioksiid. Läbipaistev must, pruun või suitshall kvarts. Läbikumavad, pikad terava tipuga ja tumedate otsterga kristallid igasuguses suuruses. Suitskvarts on tegelikult särav kvarts – mäekristall, mis on muutunud looduses erinevate mõjude toimel suitshalliks või pruuniks. Päris süsimusta suitskvartsi kutsutakse moorioniks. Moorioni kasutati leinakivina. See oli ka druiidide püha kivi, mida nimetati cairngormiks. Šoti kuningate valitsuskeppi kaunistas samuti tume suitskvarts.

 

SUITSKVARTS on üks kõige tõhusamaid maandavaid ja ankurdavaid kive ning samal ajal suurendab mediteerides vibratsioone. Sel kaitsval kivil on tugev side maa- ja juurtšakraga ning see paneb muretsema keskonna- ja ökoloogiliste probleemide pärast. Ta toob inimese tagasi maa peale. Tema kitsa ja kiire toimega energia tõmbab oma kandja tagasi iseendasse ning võib ülemäärases hulgas muuta mõned isikud isegi süngemeelseteks. Mida tumedam kvarts, seda maandavam on ta energia. Ta on suurepärane mastumürk stressile. Ta aitab kannatlikult taluda raskeid aegu, kindlustades lahendust.

 

Ta on füüsilise ja materiaalse tasandi kivi.  Ta avaldab mõju kõige madalama energiakeskuse tasandil ning sobib hästi inimestele, kel on elav fantaasia, kuid raske anda endale selgesti aru oma kehast ja tundemaailmast. Muudab tunded püsivamateks ning iseenese kehas olemise turvaliseks.

 

SUITSKVARTS lisab füüsilist jõudu ja aitab oma mõtteid ning ideid teostada. Ta meenutab veidi müürilõhkujat, mis avab ummistusi meele teadvustamata valdkondades ning aitab asju hoolimata takistustest lõpule viia.

 

SUITSKVARTS sobib oivaliselt, kui töötatakse negatiivsete energiate keskkonnas, sest hajutab määrdunud energiaid ning moodustab aura ümber kaitsekilbi. Maandades vaimset energiat ja neutraliseerides leebelt negatiivseid vibratsioone, blokeerib suitskvarts geopaatilist stressi, neelab elektromagnetilist sudu ja abistab elimineerimisel ning mürkide ärastamisel kõigil tasanditel. Ta toob positiivseid vibratsioone, et täita ruumi. Suitskvarts õpetab teile, kuidas loobuda kõigest, mis teid enam ei teeni. Kui viibitakse häiritud maaenergia piirkonnas, saab seda kasutada maatšakra ja taldade all olevat maandava nööri kaitseks. Kivi viib kehast välja vibratsioone, mis ei haaku inimese hingelise seisundiga. Psüholoogiliselt leevendab suitskvarts hirmu, vähendab depressiooni ja toob emotsionaalset rahu. Ta vähendab suitsiidi tendentse ja amnivalentsust inkarnatsiooni olemise suhtes. Muudab kandja tugevamaks ja püsivamaks, aidates inimesel kahe jalaga maa peale toetuda. Hea tasakaalustaja äkiliste muutuste puhul ja sobib neile, kes kalduvad põgenema tegelikkuse eest. Suitskvarts abistab oma psüühilise kehaga ja seksuaalse loomusega leppimisel, suurendades mehelikkust ja puhastades juurtšakrat nii, et kirg saab vabalt voolata. See kristall vähendab õudusunenägusid ja teeb ilmsiks teie unelmad. Kui ta satub kontakti negatiivsete emotsioonidega, lahustab ta neid õrnalt.

 

Mentaalselt edendab suitskvarts positiivset, pragmaatilist mõtlemist ja teda saab kasutada ennustamisel, et anda selget taipamist ja neutraliseerida läbikukkumishirmu. Ta lahendab vastuolusid, edendab keskendumist ja vähendab suhtlemisraskusi. Suitskvarts kergendab liikumist meele alfa- ja beetaseisubdi vahel ning aitab puhastada meelt meditatsiooniks.

 

Füüsiliselt on suitskvarts sageli juba looduslikult kiiritatud ja sobib seepärast hästi kiiritustega seotud haiguste või kemoteraapia tagajärgede ravitsemiseks. Kuid jälgige hoolikalt, et valite looduslikult kujunenud kivid, mille radioaktiivsus on minimaalne, mitte aga neid, mida on kiirgusega kinstlikult töödeldud. See kivi leevendab ka valu.

 

SUTSKVARS on iseäranis tõhus alakõhu, puusade ja säärte vaevuste korral. See leevendab valu, kaasa arvatud peavalu, ja teeb head sigimiselundkonnale, lihas- ja närvikoele ning südamele. Suitskvartslahustab krampe, tugevdab selga ja närve. See kivi abistab mineraalide omastamisel ja reguleerib kehasiseseid vedelikke.

 

Paigutamine. Kõikjale, eriti juurtšakrale. Padja alla, telefoni kõrvale või geopaatilise strerssi joonele. Ripatsit kandke pikka aega. Hajutamaks stressi, võtke kummasegi kätte kivi ja istuge mõni minut vaikselt. Pange kivi valutavale kohale, et valu lahustada. Suunake teravik kehast eemale, kui tahate negatsiivseid energiaid välja tõmmata ja keha poole, kui tahate energiat juurde saada.

Toode lisati võrdlusesse.